بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

تجهیز ایستگاه ایمنی و آتش نشانی شهرداری لامرد به خودروی ست امداد نجات جاده ای

تجهیز ایستگاه ایمنی و آتش نشانی شهرداری لامرد به خودروی ست امداد نجات جاده ای

ایستگاه ایمنی و آتش نشانی شهرداری لامرد به خودوری ست امداد نجات جاده ای مجهز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لامرد ، عبدالحسین غفاری مسئول ایستگاه ایمنی و آتش نشانی شهرداری لامرد گفت : بنا به دستور مهندس کشتکار شهردار لامرد ، وانت دو کابین این ایستگاه به خودروی ست امداد نجات جاده ای تبدیل شد.

غفاری با اشاره به اهمیت و ضرورت خودروی ست امداد نجات جاده ای در ایستگاه آتش نشانی شهرداری بیان نمود: در حوادث متعدد جاده ای که مصدومین در داخل خودرو گرفتار شده اند و جان آن ها در معرض خطر می باشد  نیاز به عملیات رها سازی به وضوح احساس می گردد.

مسئول ایستگاه ایمنی و آتش نشانی شهرداری لامرد با اشاره به نقش تجهیزات در حوادث بیان نمود: این خودروی ست امداد و نجات جاده ای با هزینه ای بالغ بر ده میلیارد ریال توسط شهرداری خریداری گردیده و مجهز به ست امداد و نجات جاده ای شامل فک ، جک ، موتور برق ،قیچی ، کپسول اطفای حریق و... می باشد

عبدالحسین غفاری در ادامه افزود: امیدواریم با به کارگیری این خودرو و تجهیزات آن در ایستگاه آتش نشانی لامرد، در کم کردن خسارات و تلفات در حوزه جاده‌ای سهیم باشیم و شهروندان در صورت مواجه با هرگونه حادثه جاده‌ای با شماره 125 آتش نشانی وخدمات ایمنی تماس گرفته تا به سرعت نسبت به رفع مشکل پیش آمده اقدام گردد.

 

مناطق شهرداری

میدان امام (ره)

اطلاعات تماس

روابط عمومی: 52725323 (071)
تلفن دقتر شهردار: 52722874 (071)
شماره دورنگار: 52722052 (071)
سامانه پیام کوتاه:
فارس ، شهرستان لامرد،شهرلامرد، بلوار معلم
کدپستی:
پست الکترونیک: info@lamerd.ir

تاریخچه شهرستان

سابقه تاريخي لامرد مطابق با مطالعه آثار باستاني بجا مانده چون قلعه ها، تل ها، گورستان ها، آسیاب های آبی، قنات ها و سدها وپل ها، به دوران های عصرنوسنگی -مس وسنگ –تاریخی و دوره ها ی اسلامی می رسد. شاید قدیمیترین محل سکونت در لامرد را بتوان سایت تل کنارو در روستای رکن آباد با قدمت بالای پنج هزار سال عنوان کرد که در کنار تل منده چاه گزی علامرودشت از قدیمیترین سکونتگاههای شهرستان لامرد می باشد.

ادامه معرفی شهرستان لامرد...

Template Design:Dima Group