بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

مهندس کشتکار شهردار لامرد گفت :

برای نخستین بار پیاده رو ویژه معلولین در سطح شهر لامرد اجرا می گردد.

مهندس کشتکار شهردار لامرد گفت : برای نخستین بار پیاده رو ویژه معلولین در سطح شهر لامرد اجرا می گردد.

به گزارش خبرنگار نشریه شهروند لامرد ، شهردار لامرد بیان نمود: از تمام مسئولین ادارات و نهادهای شهری انتظار می رود تا نسبت به زیباسازی، مناسب سازی محیط و اماکن شهری همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند تا بتوانیم با حضور این افراد در جامعه زمینه ساز زندگی راحت تر برای این قشر از جامعه را داشته باشیم.

کشتکار خاطر نشان نمود : به منظور دستیابی به توانمندی ها و استعدادهای بلقوه معلولین باید شرایط حضور بهتر آنها در محیط ها و برنامه های اجتماعی سطح شهر فراهم گردد .

وی افزود : پیاده رو سازی معلولین در سطح شهر لامرد برای نخستین بار به تعداد ده گذر در بلوارهای معلم، جهاد، شاهد وجمهوری اسلامی در حال اجرا می باشد که اتمام این کار باعث تسهیل در رفت و آمد معلولین در سطح شهر خواهد شد.

مناطق شهرداری

میدان امام (ره)

اطلاعات تماس

روابط عمومی: 52725323 (071)
تلفن دقتر شهردار: 52722874 (071)
شماره دورنگار: 52722052 (071)
سامانه پیام کوتاه:
فارس ، شهرستان لامرد،شهرلامرد، بلوار معلم
کدپستی:
پست الکترونیک: info@lamerd.ir

تاریخچه شهرستان

سابقه تاريخي لامرد مطابق با مطالعه آثار باستاني بجا مانده چون قلعه ها، تل ها، گورستان ها، آسیاب های آبی، قنات ها و سدها وپل ها، به دوران های عصرنوسنگی -مس وسنگ –تاریخی و دوره ها ی اسلامی می رسد. شاید قدیمیترین محل سکونت در لامرد را بتوان سایت تل کنارو در روستای رکن آباد با قدمت بالای پنج هزار سال عنوان کرد که در کنار تل منده چاه گزی علامرودشت از قدیمیترین سکونتگاههای شهرستان لامرد می باشد.

ادامه معرفی شهرستان لامرد...

Template Design:Dima Group